Teknik Servis

iPhone XS

iPhone XS

Hemen Ara Whatsapp

iPhone XS telefonların tüm tamir ve onarım işlemlerini yapıyor, telefonunuzu sorunsuz olarak size teslim ediyoruz. Cihazınız herhangi bir nedenden dolayı sorun yaşıyorsa bize getirin ya da gönderin garantili olarak tamir edelim.

Apple iPhone XS model telefonların tüm teknik servis işlemleri orijinal yedek parça garantisi ile yapılmaktadır. Anakart arızaları, ekran değişimi, ön cam değişimi, kasa ve arka cam değişimi, batarya ve pil değişimi gibi birçok onarım hizmeti profesyonel ve sertifikalı ekibimiz tarafından onarılmaktadır.

 

iPhone Onarım Hizmeti Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Arızalı telefonunuzu bize getirebilir veya kargo ile adresimize gönderebilirsiniz. Ankara'da ikamet eden müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek kurye hizmetimizden faydalanabilir.

Servisimiz daima hizmet aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Verilen servis daima titizlik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmalıdır. Bu sebepten ötürü fiyat politikamız piyasada rekabetçi ve en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde müşteriye sunmaktır. Yapılan işlemler sonucunda müşterilerimiz gönül rahatlığı ile tamir gören cihazlarını uzun süreler kullanabilirler.

 

Teslim Alınan iPhone Telefonlar İçin İş Akış Prosedürümüz

Tarafınızdan servisimize teslim edilen cihazınız, teknik servis personelimiz tarafından ön inceleme yapılarak arıza durumu anlaşılır, daha sonra size fiyat ve zaman bilgisi iletilir, onaylamanız durumunda arızanın boyutuna bağlı olarak verilen süre içerisinde onarım ve test işlemleri tamamlanarak cihazınız teslim edilir.