Teknik Servis

iPad (10.nesil)

iPad (10.nesil)

Hemen Ara Whatsapp

iPad tabletinizin tüm tamir ve onarım işlemlerini yapıyor, sorunsuz olarak size teslim ediyoruz. Cihazınızda herhangi bir nedenden dolayı sorun yaşıyorsanız bize getirin ya da gönderin garantili olarak tamir edelim.

Apple marka tüm tabletlerin tüm teknik servis işlemleri orijinal yedek parça kullanılarak ve garanti verilerek yapılmaktadır. Anakart arızaları, ekran değişimi, ön cam değişimi, kasa veya arka cam değişimi, batarya değişimi gibi birçok onarım hizmeti profesyonel ve sertifikalı ekibimiz tarafından onarılmaktadır.

 

iPad Onarım Hizmeti Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Arızalı tabletinizi bize getirebilir veya kargo ile adresimize gönderebilirsiniz. Ankara'da ikamet eden müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek ücretli kurye hizmetimizden faydalanabilir.

Servisimiz daima hizmet aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Verilen servis daima titizlik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmalıdır. Bu sebepten ötürü fiyat politikamız piyasada rekabetçi ve en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde müşteriye sunmaktır. Yapılan işlemler sonucunda müşterilerimiz gönül rahatlığı ile tamir gören cihazlarını uzun süreler kullanabilirler.

 

Teslim Alınan iPad Tabletler İçin İş Akış Prosedürümüz

Tarafınızdan servisimize teslim edilen cihazınız, teknik servis personelimiz tarafından ön inceleme yapılarak arıza durumu anlaşılır, daha sonra size fiyat ve zaman bilgisi iletilir, onaylamanız durumunda arızanın boyutuna bağlı olarak verilen süre içerisinde onarım ve test işlemleri tamamlanarak cihazınız teslim edilir.

 

Cihazınızın Başlıca Özellikleri

Yıl: 2022
Kapasite: 64 GB, 256 GB
Model numaraları (arka kapakta):
iPad (10. nesil) için A2696
iPad (10. nesil) Wi-Fi + Cellular için A2757
iPad (10. nesil) Wi-Fi + Cellular (yalnızca Çin ana karası) için A2777
Siyah ön çerçeve
Nano SIM tepsisi, iPad (10. nesil) Wi-Fi + Cellular modelinin sağ tarafında yer alır
Kameralar:
Ön: yatay kenarda Ultra Geniş
Arka: Geniş
Üst düğmedeki Touch ID sensörü