Teknik Servis

Apple Watch Ultra

Apple Watch Ultra

Hemen Ara Whatsapp

Apple Watch saatinizin tüm tamir ve onarım işlemlerini yapıyor, sorunsuz olarak size teslim ediyoruz. Cihazınızda herhangi bir nedenden dolayı sorun yaşıyorsanız bize getirin ya da gönderin garantili olarak tamir edelim.

Apple marka tüm saatlerin tüm teknik servis işlemleri orijinal yedek parça kullanılarak ve garanti verilerek yapılmaktadır. Anakart arızaları, ekran değişimi, ön cam değişimi, kasa değişimi, batarya değişimi ve daha birçok onarım hizmeti profesyonel ve sertifikalı ekibimiz tarafından onarılmaktadır.

 

Apple Watch Onarım Hizmeti Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Arızalı saatinizi bize getirebilir veya kargo ile adresimize gönderebilirsiniz. Ankara'da ikamet eden müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek ücretli kurye hizmetimizden faydalanabilir.

Servisimiz daima hizmet aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Verilen servis daima titizlik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmalıdır. Bu sebepten ötürü fiyat politikamız piyasada rekabetçi ve en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde müşteriye sunmaktır. Yapılan işlemler sonucunda müşterilerimiz gönül rahatlığı ile tamir gören cihazlarını uzun süreler kullanabilirler.

 

Teslim Alınan Saatler İçin İş Akış Prosedürümüz

Tarafınızdan servisimize teslim edilen cihazınız, teknik servis personelimiz tarafından ön inceleme yapılarak arıza durumu anlaşılır, daha sonra size fiyat ve zaman bilgisi iletilir, onaylamanız durumunda arızanın boyutuna bağlı olarak verilen süre içerisinde onarım ve test işlemleri tamamlanarak cihazınız teslim edilir.

 

Cihazınızın Başlıca Özellikleri

49 mm kasa (Model: A2622 Kuzey Amerika; A2684 Avrupa, Asya Pasifik; A2859 Çin ana karası)
Doğal titanyum; turuncu halkalı Digital Crown
Safir kristal, Retina ekran ve seramik arka yüz