Şunun için etiket arşivi: Elmadağ İphone X-14 Mikrofon Tamiri

iPhone x - 14, iphone Hastahanesi, cam değişimi, tamiri, Teknik Yetkili Servisi ANKARA

iPhone X – 14 Teknik Servis Hizmetleri

iPhone akıllı telefonlarınızda meydana gelen donanımsal ve yazılımsal arızalarda en hızlı ve en etkin teknik servis hizmetini sağlıyoruz.

Tüm iPhone Modelleri ve Tüm iPhone Arızaları İçin Çözüm Merkezine Hoş Geldiniz !

iPhone Ekran Arızası

iPhone marka telefonların ekranlarında darbe kaynaklı yada uzun süre kullanım sonrası, dokunmatik hassasiyetsizlik ve görüntü kayıpları oluşmaktadır. Ayrıca piksel hataları, ekranda yatay yada dikey pixel çizgileri görülmektedir. iPhone marka telefonunuzun tüm ekran arızaları iPhone Hastanesi’nde çok kısa sürede garantili olarak onarılmaktadır.

iPhone Şarj ve StandBy Arızası

iPhone marka telefonlarda zaman zaman şarj olma süresinde uzama, şarj olurken batarya ve telefonda aşırı ısınma ve batarya kullanım süresinin kısalması gibi arızalarla karşılaşılmaktadır. Bu arızalar genellikle elektronik komponent arızası olarak karşımıza çıkmaktadır. iPhone marka telefonunuzun tüm şarj arızaları iPhone Hastanesi’nde çok kısa sürede garantili olarak onarılmaktadır.

iPhone Tuş Arızası

iPhone marka telefonlarda zaman içerisinde; ses açma-kapama tuşu, on-off tuşu, home tuşu, ve titreşim tuşunda işlev yetersizliği yada çalışmaması gibi arızalar görülmektedir. Bu arızalar, iPhone Hastanesi’nin teknik servisinde çok kısa sürede garantili olarak parça değişimi yapılarak onarılmaktadır.

iPhone Mikrofon ve Ses Arızası

iPhone marka telefonlarda genellikle çevre şartlarından kaynaklanan sebeplerden dolayı hoparlörler, mikrofonlar ve kulaklıklar işlev kayıpları yaşayabilir. Zil sesleri, gelen ve giden ses, portatif kulaklık arızaları iPhone Hastanesi’nin teknik servisinde çok kısa sürede garantili olarak onarılmaktadır.

iPhone Soket Bağlantı Arızası

iPhone marka telefonlarda bazen data kablosu ve kulaklık kablosu arızası görülmektedir. Dış etkenlerden dolayı temassızlık yaşanan soketler iPhone Hastanesi’nde çok kısa sürede garantili olarak onarılmaktadır.

iPhone Yazılım Gereksinimleri

iPhone marka telefonlarda; yazılımsal arızalar, ana yazılım arızası, ana yazılım güncellenmesi, sim lock (sim kilidi) ve yazılım yükleyememe yada güncelleyememe arızası olarak karşımıza çıkmaktadır. iPhone marka telefonunuzun tüm yazılım arızaları iPhone Hastanesi’nde çok kısa sürede garantili olarak onarılmaktadır.

iPhone Elektronik Arızası

iPhone marka telefonlarda; darbe, sıvı teması ve farklı dış etkenler sebebiyle elektronik arızalar görülmektedir. iPhone marka telefonunuzun tüm elektronik arızaları iPhone Hastanesi’nde çok kısa sürede garantili olarak onarılmaktadır.

iPhone Kasa Problemleri

iPhone marka telefonlarda; arızadan ziyade zamana bağlı aşınma sebebiyle dokunmatik lens, metal çerçeve ve arka kapak ihtiyaçları gündeme gelmektedir. iPhone marka telefonunuzun tüm yedek parça ihtiyaçları iPhone Hastanesi tarafından orjinal olarak temin edilmektedir.